Prasa

Witamy

Witamy na Oficjalnej Stronie Michała B±kiewicza!
Skra na szczycie !
We wczorajszym spotkaniu na szczycie PL Skra Bełchatów pokonała dotychczasowych liderów tabeli i inkasuj±c komplet punktów uplasowała się na pierwszym miejscu !
Czas powrotu !
Witajcie kibice ! No, Was fani siatkówki też serdecznie witam ! jak to z życiu bywa, i u nas zdarzaj± się problemy. Po do¶ć długiej nieobecno¶ci wracamy z głowami pełnymi pomysłów, konkursami, ciekawostkami z życia Michała i tego, co się dzieje w tym pięknym sporcie jakim jest siatkówka - ta ligowa, jak i reprezentacyjna !
7 Mistrzostwo Polski !!
PGE Skra Bełchatów zdobyła mistrzostwo Polski. W finale play-off PlusLigi zespół ten pokonał ZAKSE Kędzierzyn-KoĽle 3-1. W czwartym meczu zespół trenera Jacka Nawrockiego wygrał 3:0 (25:21, 25:20, 25:20). MVP meczu Stephane Antiga.
W Bełchatowie emocje sięgaj± zenitu !
Przed rozpoczęciem spotkania, wczorajszego solenizanta - Michała B±kiewicza,czekała miła niespodzianka. Po meczu było chyba nawet lepiej :)
Wszystkiego Najlepszego !!
Dzi¶ nadszedł dzień, w którym wszyscy kibice, fani, oraz działacze sportowi składaj± najserdeczniejsze życzenia wspaniałemu siatkarzowi !
Puchar pojechał do Bełchatowa
Zawodnicy PGE Skry Bełchatów po raz pi±ty w historii mog± cieszyć się ze zdobycia Pucharu Polski. Finałowa batalia w warszawskiej hali Torwar pomiędzy siatkarzami Jacka Nawrockiego a ZAKSˇ Kędzierzyn-KoĽle trwafała zaledwie trzy sety. W pierwszym zdecydowany prym wiedli mistrzowie kraju. Kolejna odsłona była już bardziej wyrównana i zakończyła się na przewagi. Podczas trzeciej partii żółto-czarni wzięli się w gar¶ć i zakończyli walkę do¶ć szybko, triumfuj±c 3:0.
Skra pierwszym finalist± PP
PGE Skra Bełchatów w pierwszym półfinale tegorocznego Pucharu Polski nie dała szans swym rywalom z Rzeszowa. Podopieczni Jacka Nawrockiego w pierwszych dwóch setach byli zdecydowanie lepsi, wygrywaj±c obie partie do¶ć wysoko. Trzecia odsłona okazła się najbardziej wyrównana. Bełchatowianie nie wytrzymali wojny nerwów i musieli uznać wyższo¶ć go¶ci z podkarpacia. Czwarty set to odrodzenie się Skry i ponownie wysoka wygrana. Ostatecznie PGE triumfowała 3:1.
"B±kiewicz do odstrzału?"
Zastanawiam się nad tym od mistrzostw ¶wiata, a w ostatnim czasie już zupełnie zbaraniałem. Naprawdę nie wiem i nie rozumiem, co się dzieje z Michałem B±kiewiczem? Już w Italii jako zmiennik grał Michał Ruciak, a “B±ku” stał niemal tylko w kwadracie. Teraz, niestety, w Skrze jest podobnie.
Wesołych ¦wi±t !
WESOŁYCH ¦WIˇT !!
Niczym Strażak
Nie jest tajemnic±, że Michał B±kiewicz jest ¶wietnym przyjmuj±cym PGE Skry Bełchatów i polskiej reprezentacji.
Kolejne wielkie zwycięstwo !
Witajcie kibice ! Jak tam wasze nastroje ? ;) Chyba nie najgorzej, zważywszy na wynik dzisiejszego spotkania Skry Bełchatów z VfB Friedrichshafen. Tak jest ! W łódzkiej Atlas Arenie bełchatowianie zdobywaj± pełny zestaw punktów.